Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

Pulverit Polska Sp. z o.o.

5 5006 000 brutto / mies.
  • Strefowa 16, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Strefowa 16

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • nadzór, kontrola oraz optymalizacja procesu produkcji farb proszkowych

  • przygotowanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną

  • praca z urządzeniami laboratoryjnymi

  • przygotowanie i ocena próbek laboratoryjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne

  • znajomość języka angielskiego lub/i włoskiego B1/B2

  • dyspozycyjność, elastyczność oraz chęć do pracy i nauki

To oferujemy

  • umowę o pracę oraz premie: produkcyjną, świąteczną i urlopową

  • pracę u wiodącego lidera z branży farb proszkowych na rynku Polskim

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę u boku kadry ekspertów z wieloletnim doświadczeniu w branży farb proszkowych

  • pozytywną kulturę pracy oraz wsparcie kierownictwa na każdym szczeblu rozwoju kariery zawodowej

  • work-life balance z możliwością pracy w soboty i niedziele

  • międzynarodowe i tolerancyjne środowisko pracy

  • szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne oraz kursy

  • imprezy integracyjne

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • wynagrodzenie 5500 – 6000 pln brutto - łącznie z premią produkcyjną