Technolog Utrzymania Ruchu

  • Jasło, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-11-22
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2017-12-22)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Firma codziennie wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Unikatowy model biznesowy Grupy Nowy Styl pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę projektowania i wyposażania wnętrz w oparciu o dedykowany proces badawczo-konsultingowy tj. dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności i optymalizacji procesów, organizacji pracy, ergonomii i akustyki.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

TECHNOLOG UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy:Jasło
Nr ref.: TUR/10/17

Zakres Obowiązków

  • Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych maszyn,
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji i schematów,
  • Udział w projektach wdrożeniowych nowych linii produkcyjnych oraz maszyn,
  • Gospodarowanie materiałami i wyposażeniem techniczno-eksploatacyjnym,
  • Współpraca w zakresie projektów (TPM, 5S, ISO, i innych),
  • Obsługa systemu IFS,
  • Umiejętność sporządzania raportów,
  • Współpraca z zakresu obsługi rządzeń podlegających pod UDT.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, minimum średnie,
  • Znajomość systemu IFS,
  • Biegła znajomość obsługi komputera,
  • Znajomość zagadnień mechaniki maszynowej/ ślusarstwa,
  • Znajomość pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (komunikatywnie),
  • Znajomość zagadnień ogólnotechnicznych,
  • Umiejętność wykonywania rysunków/schematów.

Oferujemy:

  • Bardzo ciekawą pracę w jednej z największych międzynarodowych firm z branży meblarskiej
    w Europie, o największym potencjale rozwojowym w całej branży,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.nowystylgroup.com

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji jest Nowy Styl Sp. z o. o. z siedzibą w Krośnie (38-400), ul. Pużaka 49. Dane osobowe mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Prosimy o dołączenie klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nowy Styl Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji"

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji."

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się