Ta oferta pracy jest nieaktualna od 209 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Utrzymania Ruchu

  • Jasło, podkarpackie
  • Specjalista
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Firma codziennie wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Unikatowy model biznesowy Grupy Nowy Styl pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę projektowania i wyposażania wnętrz w oparciu o dedykowany proces badawczo-konsultingowy tj. dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności i optymalizacji procesów, organizacji pracy, ergonomii i akustyki.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    TECHNOLOG UTRZYMANIA RUCHU

    Miejsce pracy:Jasło
    Nr ref.: TUR/10/17

    Zakres Obowiązków

    • Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy,
    • Nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych maszyn,
    • Umiejętność korzystania z dokumentacji i schematów,
    • Udział w projektach wdrożeniowych nowych linii produkcyjnych oraz maszyn,
    • Gospodarowanie materiałami i wyposażeniem techniczno-eksploatacyjnym,
    • Współpraca w zakresie projektów (TPM, 5S, ISO, i innych),
    • Obsługa systemu IFS,
    • Umiejętność sporządzania raportów,
    • Współpraca z zakresu obsługi rządzeń podlegających pod UDT.

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne, minimum średnie,
    • Znajomość systemu IFS,
    • Biegła znajomość obsługi komputera,
    • Znajomość zagadnień mechaniki maszynowej/ ślusarstwa,
    • Znajomość pneumatyki i hydrauliki siłowej,
    • Dyspozycyjność,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (komunikatywnie),
    • Znajomość zagadnień ogólnotechnicznych,
    • Umiejętność wykonywania rysunków/schematów.

    Oferujemy:

    • Bardzo ciekawą pracę w jednej z największych międzynarodowych firm z branży meblarskiej
      w Europie, o największym potencjale rozwojowym w całej branży,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Profesjonalne narzędzia pracy,
    • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza:

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

    Zapraszamy na naszą stronę internetową www.nowystylgroup.com

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji jest Nowy Styl Sp. z o. o. z siedzibą w Krośnie (38-400), ul. Pużaka 49. Dane osobowe mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Prosimy o dołączenie klauzul:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nowy Styl Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji"

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji."

    bottom