Oferta pracy

Technolog Utrzymania Ruchu

Michelin Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w ruchu parku maszynowego

  • Analiza awarii, oraz wdrażanie akcji korygujących

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń

  • Udział w modyfikacjach maszyn

  • Definiowanie i ulepszania standardów dotyczących maszyn i urządzeń

  • Poprawa niezawodności i zapewnienie trwałości sprzętu zgodnie z określoną strategią konserwacji

  • Współpraca z serwisami i podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (Mechatronika, Automatyka)

  • Wiedzy na temat falowników, serwonapędów, sensoryki, układów sterowania i regulacji (np. PID)

  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczna maszyn (schematy elektryczne, schematy pneumatyczne, schematy hydrauliczne, rysunek techniczny)

  • Znajomości j. angielskiego lub francuskiego(poziom komunikatywny)

  • Umiejętności analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP

  • Umiejętność programowania sterowników przemysłowych (AllenBradley, Siemens)

To oferujemy

  • Możliwość pracy w fabrykach Grupy Michelin w Polsce i za granicą

  • Możliwość budowania kariery w różnych obszarach biznesowych (Utrzymanie Ruchu, Biuro Konstrukcyjne, Organizacja i Zarządzanie Produkcją, R&D, Technologia Produkcji itp.)

  • Cykl intensywnych szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska i stałego podnoszenia kompetencji

  • Feedback i zaangażowanie firmy w proces Twojego rozwoju

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in. Dofinansowanie obiadów, opieki medycznej, sportu i rekreacji oraz pracowniczy program emerytalny, program "opony dla załogi", pożyczki mieszkaniowe, świadczenia dla dzieci oraz atrakcyjne rabaty w sklepach, punktach usługowych i placówkach kulturowych

Ambitnych i dynamicznych kandydatów, którzy chcą się rozwijać w międzynarodowych zespołach realizujących projekty w fabryce w Olsztynie oraz w innych fabrykach Grupy Michelin na świecie.

Przewiń do profilu firmy