Oferta pracy

Technolog w branży piekarniczo-cukierniczej

ANITA FEDE-CHREŚCIONKO FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "PATI"O firmie

  • Rypin, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Piekarnia Cukiernia PATI jest szybko rozwijającą się firmą w branży spożywczej. Działamy na terenie 3 województw i zatrudniamy ponad 100 osób. Jeżeli lubisz nowe wyzwania dołącz do zespołu naszej firmy!!

Zadania:

  • Przeprowadzanie testów produkcyjnych
  • Przeprowadzanie działań korygujących i naprawczych
  • Nadzór oraz udoskonalanie bieżącej technologii
  • Przygotowywanie raportów
  • Współuczestniczenie we wdrażaniu nowych maszyn, instalacji i technologii

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, inżynieria produkcji) lub średnie kierunkowe i min. 3-letni staż na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności techniczne, analityczne myślenie

Oferujemy:

  • stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość awansu
  • rozwój zawodowy i wykorzystanie mocnych stron

Zostaw swoje CV! To właśnie Ciebie szukamy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy