Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog w Dziale Badań i Rozwoju

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 04.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polskim producentem kompleksowych rozwiązań w zakresie dezynfekcji i utrzymania higieny. Od blisko 25 lat działamy na rynkach europejskich, dostarczając rozwiązania dla sektora profesjonalnego, między innymi dla szpitalnictwa i usług medycznych.
    Rozszerzyliśmy swoją działalność także na rynek detaliczny.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy Osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie projektów międzydziałowych mających na celu wprowadzenie do oferty nowych produktów
    • Opracowanie nowych receptur środków myjących i dezynfekcyjnych oraz udoskonalenie istniejących
    • Wykonywanie testów laboratoryjnych opracowywanych receptur oraz prowadzenie testów u Klientów zewnętrznych
    • Sporządzanie analiz i sprawozdań z otrzymanych wyników w postaci raportów oraz prezentacji
    • Współpraca z działem marketingu, sprzedaży, handlowym i produkcji
    • Wsparcie technologiczne dla Działu Sprzedaży

    Oczekiwania:

    • kierunkowe wykształcenie wyższy: chemia
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane: w przemyśle środków myjących lub w branży kosmetycznej)
    • Doświadczenie w zakresie tworzenia receptur oraz technologii chemicznych wyrobów gotowych (płyny do mycia, mydła, płyny do dezynfekcji)
    • Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów międzydziałowych
    • Bardzo dobra znajomość jęz. Angielskiego w mowie i w piśmie
    • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
    • Samodzielność, dokładność i skrupulatność
    • Mile widziane:
      • Znajomość Systemów Zarządzania/Normy ISO
      • Znajomość regulacji prawnych w zakresie rejestracji produktów biobójczych i kosmetyków

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne zarobki z możliwością realnego wpływania na swoje wynagrodzenie
    • pracę w świetnym zespole, w perspektywicznej gałęzi rynku
    • Doświadczenie i pomoc ze strony Zespołu
    • udział w ambitnych, ciekawych zadaniach
    • system benefitów pozapłacowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając:

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Medi-Sept Sp. z o.o.  z siedzibą w Konopnica 159c, 21-030 Motycz (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Medi-Sept Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres  5 i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 5 lat.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]