Oferta pracy

Technolog w dziale badawczo-rozwojowym

Grupa PCC

Grupa PCC

Henryka Sienkiewicza 4

Brzeg Dolny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowych receptur systemów poliuretanowych i ich modyfikacja

  • wdrażanie opracowanych wyrobów oraz nadzór technologiczny nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych

  • dokumentowanie prowadzonych prac oraz otrzymanych wyników

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej w współpracy z Specjalistą ds. Regulacji Prawnych oraz praca w projektach certyfikacji i atestacji wyrobów

  • przygotowywanie próbek handlowych

  • przeprowadzanie prób i wdrożeń nowego lub istniejącego produktu u klienta, prowadzenie posprzedażowego wsparcia technicznego

  • opiniowanie reklamacji klientów i opracowywanie działań naprawczych

  • śledzenie wymagań prawnych dla systemów poliuretanowych

  • prowadzenie pomiarów i badań laboratoryjnych

Podział czasu pracy
100%

Praca w głównej siedzibie w Brzegu Dolnym

Nasze wymagania

  • min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale R&D w recepturowaniu systemów poliuretanowcyh lub doświadczenie w przetwórstwie systemów poliuretanowych

  • doświadczenie w pracy z dokumentacją technologiczną branży chemicznej

  • wykształcenie wyższe chemiczne (preferowane kierunki: inżynieria chemiczna, technologia chemiczna, chemia polimerów)

  • inicjatywa w działaniu oraz otwartość i zaangażowanie w nowe projekty

  • dobra znajomości języka angielskiego

  • samodzielność i doskonała organizacja pracy

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, mile widziana znajomość ERP/SAP

  • praktyczna wiedza na temat surowców wykorzystywanych w recepturowaniu systemów poliuretanowych

To oferujemy

  • praca pełna ambitnych wyzwań i ciekawych zadań

  • możliwość rozwoju w organizacji o zasięgu międzynarodowym

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość odbycia szkoleń interpersonalnych oraz dofinansowania studiów podyplomowych

  • dodatkowe benefity-dofinansowanie do wczasów, karty Multisport, świadczenia przedświąteczne, możliwość ubezpieczenia grupowego, boisko i siłownia na terenie firmy, piknik rodzinny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

3

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie do spółki PCC Prodex szukamy technologa opracowującego systemy poliuretanowe w dziale badawczym. Pracuj w miejscu, w którym rozwiniesz swoją wiedzę i będziesz miał pole do wdrażania swoich pomysłów.

Przewiń do profilu firmy