Oferta pracy

Technolog w Dziale Brewingu

Grupa Żywiec

  • Gośniewska 65, Warka
    Warka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Gośniewska 65

Warka

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca aktualizacja receptur, specyfikacji jakościowych i instrukcji technologicznych, procedur mycia i dezynfekcji, listy stosowanych surowców i materiałów,

  • Analiza i optymalizacja parametrów procesowych, eliminacja defektów jakościowych i strat zużycia surowców, wody, energii,

  • Śledzenie zmian, aktualizacja procedur, wprowadzanie modyfikacji do istniejącego procesu, zgłaszanie koniecznych zmian,

  • Kontrola wyników jakościowych, kontrola zużyć, monitorowanie strat, analizę przyczyn źródłowych, wdrażanie działań korygujących,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku technologicznym / Inżynierii procesowej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Umiejętność rozumienia procesu technologicznego, planowania działań i kontroli postępów,

  • Znajomość systemu SAP oraz norm ISO 9001, ISO 22000, FSSC 22000 - mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu / monitoringu procesów technologicznych w przemyśle spożywczym