Technolog w dziale maszyn do obróbki skrawania, sterowanych numerycznie

ABPLANALP SP. Z O.O.

Kostrzyńska 36

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało, wykonywanie technologii i procesów technologicznych do maszyn, frezarek i tokarek, dobór narzędzi, wykonywanie szkoleń, elementy serwisu maszyn, projektowanie elementów maszyn, przygotowywanie pokazów, wspieranie sprzedaży i działań marketingowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne –preferowane kierunki mechaniczno-technologiczne

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa lub pokrewnym

  • Umiejętność organizowania pracy

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Sumienność i pracowitość

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Bardzo ciekawą pracę w największej firmie w Polsce reprezentującej producentów obrabiarek do obróbki metalu

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Wynagrodzenie proporcjonalne do efektów pracy

  • Bardzo dobra atmosfera w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Abplanalp Sp z o.o. to jedna z największych firm w Europie Środkowej od 42 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali. Dostarczamy rozwiązania technologiczne gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta i wsparcie technologiczne, a przede wszystkim identyfikacja potrzeb Klienta stanowią o wyjątkowości naszych usług.

Przewiń do profilu firmy