Oferta pracy

Technolog w Dziale Narzędziowni

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

  • Celna 5, Nowy Tomyśl
    Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Celna 5

Nowy Tomyśl

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji konstrukcyjnej i dobór technologii wykonania dla nowych środków produkcji( formy wtryskowe, wykrojniki)

  • Realizacja zamówień części dla zleceń produkcyjnych

  • Przygotowywanie ofert na nowe środki produkcji i ich komponenty

  • Monitorowanie realizacji zleceń

  • Kontakt z klientem

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych technologii

  • Prowadzenie projektów rozwojowych działu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe techniczne (obróbka skrawaniem, mechanika i budowa maszyn)

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość procesów technologicznych występujących w narzędziowni (obróbki skrawaniem, elektroerozyjnej)

  • Doświadczenie na stanowisku technologa

  • Mile widziana znajomość działania i budowy form wtryskowych lub wykrojników

  • Mile widziana znajomość programów CAD

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. wczasy pod gruszą, karta multisport, bony na święta, kolonie i zimowiska dla dzieci, dodatkowe dni wolne dla mam i inne.)

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji

  • Dostęp do know-how grupy Phoenix Contact

  • Dofinansowanie do dojazdów powyżej 30km od PxCW

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Pozycję lidera osiągamy dzięki innowacyjnemu i nowoczesnemu działaniu, poszanowaniu środowiska naturalnego oraz realizacji zasady, iż najważniejszym dobrem firmy są ludzie.

Dbając o bezpieczne warunki pracy, firma daje swoim pracownikom szansę na rozwój i zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Przewiń do profilu firmy

Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą „aplikuj”.

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.