Technolog w dziale R&D - Laborant w dziale R&D

PROFIL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa O firmie

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Polska
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PROFIL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Nowy Dwór Mazowiecki

PROFIL jest jednym z europejskich liderów na rynku produkcji i pakowania usługowego w laminaty giętkie. Swoją działalność opieramy na trzech filarach – produkujemy kosmetyki i środki czystości, opakowania oraz świadczymy usługi pakowania dla kontrahentów z wielu branż, m.in. z rynku spożywczego, kosmetycznego, chemii gospodarstwa domowego. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie co-manufactoringu realizowane w 2 zakładach produkcyjnych dzięki 30 specjalistycznym i nowoczesnym liniom pakującym. Od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu kreatywnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog w dziale R&D / Specjalista ds. dokumentacji w dziale R&D

Wymagania:

  • znajomość procesów produkcji kosmetyków
  • znajomość wymogów prawa dot. kosmetyków i dokumentacji surowcowej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie kosmetycznej
  • znajomość normy ISO 16128
  • wykształcenie wyższe zdobyte na jednym z kierunków: chemia, technologia chemiczna, kosmetologia, farmacja, biotechnologia lub pokrewne
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu, oraz chęć poszerzania swojej wiedzy

Zakres obowiązków:

  • samodzielne opracowywanie i wdrażanie receptur nowych wyrobów kosmetycznych
  • przygotowanie dokumentacji produktowej zgodnie z obowiązującym prawem, także w zakresie badań i rejestracji produktów
  • przygotowanie receptur do wdrożenia produkcyjnego, nadzór przy pierwszych produkcjach
  • bezpośrednia współpraca z działem produkcji, kontroli jakości, zaopatrzenia i marketingu

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilną i pełną wyzwań pracę
  • udział w innowacyjnych projektach
  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • umowę o pracę
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych
  • praca w systemie jednozmianowym (pon. - pt.), godz. pracy do ustalenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROFIL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy