Oferta pracy

Technolog w dziale R&D

Sima Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Pniewy, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SIMA Consulting to Twój zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy posiadają wiedzę oraz praktyczne umiejętności niezbędne w zarządzaniu zasobami ludzkimi i specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z okolic Poznania, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Pniewy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • opracowywanie technologii nowych produktów, głównie z wykorzystaniem kauczuku
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • badania i modyfikacje istniejących produktów
  • współpracę z dostawcami surowców, monitoring dostępności surowców
  • wdrażanie nowych wyrobów do produkcji

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • minimum 5-letnie doświadczenie w branży przetwórstwa gumy lub kauczuku
  • wykształcenie wyższe - chemiczne
  • znajomość procesów produkcyjnych
  • doświadczeni w opracowywaniu mieszanek i receptur chemicznych
  • mile widziane doświadczenie lub wiedza w zakresie pozyskaniu dostawców surowców

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w nowoczesnym laboratorium wyposażonym w mini linię produkcyjną
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii
  • pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez formularz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy