Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog w Dziale Rozwoju

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie receptur (formy suche, formy płynne) dla nowych produktów o różnym statusie prawnym ze szczególnym uwzględnieniem suplementów diety oraz środków specjalnego przeznaczenie medycznego

  • projektowanie nowych procesów technologicznych

  • przeprowadzenie testów technologicznych

  • prowadzanie transferów technologii i udział we wdrażaniu produktów na skalę produkcyjną

  • monitorowanie trendów w obszarze rozwoju produktów farmaceutycznych

  • poszukiwanie i dobór nowych dostawców surowców

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej oraz dokumentacji rejestracyjnej dla nowych produktów zgodnie z obowiązującymi regulacjami

  • prowadzenie projektów rozwojowo-badawczych zgodnie z metodyką obowiązującą w firmie

  • współpracowanie z jednostkami zewnętrznymi w celu kreowania nowych produktów oraz rozwiązań technologicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, np.: biotechnologia, farmacja lub kierunki pokrewne

  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze rozwoju produktów farmaceutycznych

  • proaktywność w działaniu, samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • bardzo dobra orientacja w nowościach rynkowych z zakresu produktów leczniczych, suplementów diety, środków specjalnego przeznaczenia medycznego

  • znajomość systemów zarządzania jakością: HACCP, GMP, ISO (wyroby medyczne)

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • wczasy pod gruszą

  • paczki na święta

  • kartę Fit-profit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.

Producent z sektora produkcji kontraktowej, poszukuje do swojego zakładu produkcyjnego w Dywitach osoby do działu Rozwoju Produktu i Technologii na stanowisko:

TECHNOLOG

Przewiń do profilu firmy