Oferta pracy

Technolog w dziale sprzedaży

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Starszy specjalista (Senior)

Dla naszego Klient, firmy z branży automotive, wchodzącej w skład grupy kapitałowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: Nr. Ref.:TS/PK

Obowiązki:

  • Analiza zapytań ofertowych pod względem technologicznym,
  • Rozwój produktu prowadzony wspólnie z klientem,
  • Przygotowanie ofert techniczno-handlowych,
  • Analizowanie zamówień od klientów,
  • Dbałość o pozytywne relacje z klientem,
  • Współudział w spotkaniach z klientami,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane politechniczne,
  • Znajomość podstaw GD&T – zasad wymiarowania i tolerowania,
  • Doświadczenie technologii procesów produkcyjnych w tym tłoczenia, spawania i zgrzewania,
  • Wiedza w zakresie materiałów stalowych,
  • Znajomość podstaw wymiarowania,
  • Wiedza w zakresie tworzenia lay-out procesu produkcji,
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz obsługi komputera,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (poziom B2),
  • Prawo jazdy kat.B,

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Przyjazne warunki i miła atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy kapitałowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy