Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog w dziale Sprzedaży

Zakłady Metalowe Postęp SA

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wyczółkowskiego 16

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zapytań ofertowych pod względem technologicznym

  • Rozwój produktu prowadzony wspólnie z klientem

  • Przygotowanie ofert techniczno-handlowych

  • Analizowanie zamówień od klientów

  • Dbałość o pozytywne relacje z klientem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane politechniczne

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Podstawy pracy z modelem 3D

  • Znajomość podstaw GD&T – zasad wymiarowania i tolerowania

  • Podstawowy stopień zaawansowania technicznego w zakresie technologii procesów produkcyjnych w tym tłoczenia, spawania i zgrzewania

  • Wiedza podstawowa w zakresie materiałów stalowych

  • Znajomość podstaw wymiarowania

  • Wiedza podstawowa w zakresie tworzenia lay-out procesu produkcji

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz obsługi komputera

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (poziom B2)

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • Przyjazne warunki i miła atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju w ramach grupy kapitałowej Luma

Zakłady Metalowe Postęp SA są jednym z czołowych wielkoseryjnych producentów na rynku wyrobów metalowych. Nasza załoga posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji dla branży motoryzacyjnej, dzięki czemu spełniamy standardy wiodących firm motoryzacyjnych.

Chcemy stworzyć efektywnie i elastycznie funkcjonujące przedsiębiorstwo. Naszym celem jest coraz lepiej spełniać wymagania klientów, oczekiwania pracowników oraz właścicieli.

Przewiń do profilu firmy