Logo Pracuj.pl

Technolog w dziale wtrysku

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.O firmie

  • Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

Turyńska 80

Tychy

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie instrukcji stanowiskowych oraz kart technologicznych
  • nadzór techniczny nad produkcją w zakresie podległych produktów i procesów
  • optymalizacja oraz definiowanie procesów produkcyjnych w obszarze wtrysku
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji procesów produkcyjnych
  • nadzór nad wydajnością maszyn wtryskowych
  • sprawdzanie stabilności pracy maszyn wtryskowych
  • optymalizacja procesów wtryskowych oraz kontakt z innymi działami w celu eliminacji niezgodności jakościowych powstałych w trakcie procesu wtrysku
  • szkolenie oraz wsparcie ustawiaczy i technologów zmianowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku ustawiacza wtryskarek albo technologa
  • znajomość specyfiki branży automotive i przetwórstwa tworzyw sztucznych (w tym konstrukcji i budowy form wtryskowych)
  • umiejętność obsługi i programowania robotów (m.in. Wittmann, Kawasaki)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość Ms Office

To oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • bardzo dobre warunki pracy i wynagradzania
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość rozwoju zawodowego w grupie przedsiębiorstw o zasięgu światowym
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole pracowników
  • możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń- ubezpieczenie grupowe, premia frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, bonus świąteczny, MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

SANHUA AWECO jest globalną firmą zatrudniającą prawie 2000 pracowników. Od 2013 roku jesteśmy częścią SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie.

Produkowane przez nas systemy są kluczowymi elementami w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego czy klimatyzatora, jak również co drugiego nowo wyprodukowanego samochodu na świecie.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: 63/2022

Technolog w dziale wtrysku, Turyńska 80, Tychy