Oferta pracy

Technolog w Laboratorium Badawczo-Rozwojowym

Dax Cosmetics Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie wprowadzania nowego produktu (opracowywanie konceptu, receptury, programu badań, analiza kosztów, opracowywanie procesu technologicznego)

  • Udział w projektach badawczych

  • Przeprowadzanie badań i analiz jakościowych

  • Przygotowywanie dokumentacji produktów

  • Współpraca z dostawcami surowców

  • Śledzenie trendów rynkowych

  • Ścisła współpraca z działem marketingu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (technolog, kosmetolog, farmaceuta, biolog, chemik)

  • Kilkuletnie doświadczenie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość angielskiego

  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów

  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz nastawienie na pracę zespołową

  • Znajomość MS Office (Word, Excell)

  • Kreatywność

  • Chęć do ciągłego samokształcenia oraz rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • 25 minut z miasteczka Wilanów mostem południowym