Oferta pracy

Technolog

GROB Polska Sp. z o. o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Grob, zatrudniająca tysiące osób na całym świecie, znany niemiecki producent obrabiarek poszukuje
do swojego oddziału w Polsce pracownika na stanowisko

TECHNOLOG
Teren pracy: Północna Polska

Opis stanowiska:

  • Programowanie maszyn 5-osiowych CNC (frezowanie/toczenie)
  • Projektowanie, nadzór oraz realizacja procesów technologicznych
  • Sporządzanie kosztorysów
  • Nadzór i aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość oprogramowania CAM
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Wiedza w zakresie programowania i uruchamiania sterowań
  • Doświadczenie w branży maszynowej (obróbka)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny)
  • CV wyłącznie w j.angielskim lub niemieckim

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Liczne szkolenia w centrali firmy w Mindelheim w Niemczech
  • Samochód służbowy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
CV wyłącznie w języku angielskim lub niemieckim proszę przysyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacyjnych ” (zgodnie w Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2014 r. poz.1182 i 1662).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy