Technolog

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-23
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2018-12-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Perbud Sp. z o.o.

    Istniejąca od 26 lat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zajmująca się wynajmem deskowań firmy PERI, obsługująca małe i średnie firmy budowlane, poszukuje technologa do naszego oddziału w Warszawie.

    Technolog

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie projektów technologicznych,
    • doradztwo technologiczne w zakresie deskowań,
    • przygotowanie ofert,
    • nadzór nad budowami,
    • poszukiwanie i pozyskiwanie klientów,
    • obsługa programu magazynowego.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe budowlane,
    • znajomość AutoCad,
    • doświadczenie zawodowe,
    • umiejętność utrzymania dobrych relacji z klientem,

    Oferujemy:

    • umowę o pracę (okres próbny, a następnie na czas nieokreślony),
    • wynagrodzenie zasadnicze + premię (od wyników),
    • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
    • stabilność zatrudnienia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.