Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Więcej o Firmie Develey - kliknij

    Międzynarodowa firma z branży FMCG, jeden z najbardziej liczących się producentów musztard i sosów zimnych w Polsce i w Europie, z siedzibą Warszawa, poszukuje osoby na stanowisko:

    Technolog
    Miejsce pracy: Warszawa
    top

    Zadania:

    • Przygotowywanie w programie oraz wdrażanie w produkcji nowych receptur (na wszystkich etapach powstawania produktu)
    • Współpraca z R&D i konwersja receptur laboratoryjnych do warunków produkcyjnych
    • Współpraca z Centralą Develey w zakresie technologii
    • Przeprowadzanie i nadzorowanie testów produkcyjnych
    • Przygotowywanie receptur produkcyjnych oraz instrukcji
    • Nadzór oraz udoskonalanie bieżącej technologii
    • Współuczestniczenie we wdrażaniu nowych maszyn, instalacji i technologii
    • Współudział w zarządzaniu kontroli myć ręcznych i CIP-ów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia, inżynieria produkcji)
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa w branży produkcyjnej spożywczej
    • Znajomość procesów produkcji w odniesieniu do majonezów, sosów, musztard, ketchupów
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Biegła znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość systemu rejestracji procesów w Botec
    • Zdolności techniczne, analityczne myślenie
    • Znajomość zagadnień GMP i HACCP
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie
    • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Oferujemy szkolenia wewnętrzne na stanowisku pracy
    • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy)
    C.V. prosimy przesyłać w terminie do dnia 12.08.2018r.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    top
    bottom

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Develey Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Platerówek 3 w Warszawie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji, w tym celu należy umieścić w CV klauzule:” Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Develey Polska sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje się na www.develey.pl zakładka kariera. W każdym czasie można cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]