Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Czosnów (pow. nowodworski), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Model Opakowania Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 20 lat, ale nasza historia sięga 1882 roku.
    Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie.
    Wytwarzamy opakowania spełniające najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Działamy w trzech stale rozwijających się zakładach w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli.

    Obecnie zatrudniamy ponad 700 pracowników. Dołącz do Nas!
    W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu w Czosnowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    TECHNOLOGA
    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Czosnów (pow. nowodworski)

    Zadania:

    • opracowywanie technologii produkcji tektury falistej i opakowań zgodnie z możliwościami parku maszynowego
    • koordynacja procesu przygotowania projektów graficznych do druku
    • nadzór nad pierwszą produkcją i zapewnienie właściwej jakości wyrobu gotowego
    • stała współpraca z dostawcami narzędzi do produkcji
    • udział w procesach doskonalenia i optymalizacji istniejących wzorów opakowań
    • wsparcie techniczne klienta, przygotowywanie specyfikacji produktów

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego o profilu technicznym (lub student studiów zaocznych)
    • znajomości technik druku fleksograficznego / offsetowego i technologii produkcji tektury falistej i opakowań
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • solidności, dyspozycyjności, wysokiego zaangażowania w powierzone zadania
    • chęci i umiejętności pracy w zespole

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w młodym dynamicznym zespole
    • budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowym koncernie
    • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • odpowiednie do wymagań wynagrodzenie
    • Multisport
    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV
    w terminie do 31.07.2018r. na adres:
    Model Opakowania Sp. z o.o.
    05-152 Czosnów, ul. Duńska 1
    Tel. 022-767 30 00/01; Fax 022-767 30 03

    Administratorem danych osobowych jest Model Opakowania Sp. z o.o. ul. Szwajcarska 1 23-400 Biłgoraj. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolny. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych. Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: [email protected], co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Model Opakowania Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Model Opakowania Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.