Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Wdrożeniowiec / Inżynier procesu

Plum Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok (okolice), podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Producent zaawansowanej  elektroniki przemysłowej PLUM SP. z o.o.
poszukuje pracownika na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
  • Znajomość systemów ERP i programu AutoCAD,
  • Zaawansowana znajomość, pakietu MS Office,
  • Znajomość zintegrowanych systemów zarządzania ZSZ,
  • Zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Dociekliwość, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Cechy lidera prowadzącego swoje tematy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz systemowego podejścia do podejmowanych działań,
  • Umiejętność skutecznej współpracy z innymi działami,
  • Inicjatywa w działaniu i orientacja na cel.

Zadania:

  • Ścisła współpraca z działem Handlowym oraz Rozwoju w trakcie opracowywania i wdrażania nowych wyrobów branży ECO oraz ASB (patrz www.plum.pl),
  • Koordynacja procesu wdrażania nowych wyrobów,
  • Wprowadzanie definicji wdrażanych/nowych wyrobów do systemu ERP (listy składowe, marszruty ,dokumentacja montażowa itp.) ,
  • Projektowanie procesów technologicznych i opracowywanie dokumentacji technologicznej z uwzględnieniem optymalizacji procesu produkcji,
  • Nadzór nad przygotowywaniem i uaktualnieniem istniejącej dokumentacji technologicznej,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych oraz inicjowanie ich wdrożenia,
  • Aktywna współpraca z działami produkcji w celu ciągłej optymalizacji procesu produkcji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia zawodowe,
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy,
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV. Przez PLUM Sp. z o. o. z siedzibą w Ignatkach przy ul. Wspólnej 19 w celu realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia woli.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne