Logo Pracuj.pl

Technolog wdrożeniowy – Piekarz / Cukiernik

Eco Trade Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie próbnych wypieków u Klientów,
  • konsultacje technologiczne z Klientami,
  • testowanie nowych produktów firmy,
  • przeprowadzanie prób technologicznych w laboratorium firmowym,
  • udział w tworzeniu nowych produktów,
  • czynny udział w sprzedaży produktów firmy
  • uczestnictwo w targach, szkoleniach i spotkaniach branżowych,
  • sporządzanie raportów zleconych przez przełożonego,
  • udział w kampaniach reklamowych Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: piekarz i/lub cukiernik,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa piekarstwa lub cukiernictwa,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu pozytywnych relacji z Klientami,
  • samodzielność w działaniu,
  • znajomością pakietu MS Office,
  • gotowość do pracy w terenie na obszarze kilku województw,
  • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z dużym potencjałem wzrostu,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do włożonej pracy i jej efektów
  • niezbędne narzędzia pracy – m.in. samochód służbowy, komputer i telefon,
  • pakiet dodatkowych benefitów m.in. ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji oraz rozwoju zawodowego,
  • elastyczność i swobodę w działaniu,
  • przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie zespołu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Eco Trade Sp. z o.o.

Eco Trade Sp. z o. o. jest liderem wśród polskich producentów mieszanek dla branży piekarniczej i cukierniczej. Od 1993 roku obsługujemy piekarnie, cukiernie oraz specjalistyczne hurtownie zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach europejskich oraz na świecie. Dzięki naszej profesjonalnej linii technologicznej możemy oferować produkty o najwyższych standardach, a nasi wykwalifikowani technolodzy wspierają naszych klientów przy wdrażaniu wspólnych rozwiązań. Stawiamy na wykorzystanie nowych, innowacyjnych technologii oraz dynamiczny rozwój i poszerzanie horyzontów.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz wspólnie z nami osiągać sukcesy zawodowe, od szansy rozwijania swojej kariery dzieli Cię tylko jedno kliknięcie!

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim.

Technolog wdrożeniowy – Piekarz / Cukiernik, świętokrzyskie