Oferta pracy

Technolog

Hochland Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańska 83, Węgrów
    Węgrów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hochland Polska Sp. z o.o.

Gdańska 83

Węgrów

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o stałe podnoszenie standardów technologicznych, bezpieczeństwa oraz jakości surowców, opakowań i wyrobów gotowych;

  • Kontrola procesu produkcji pod kątem technologicznym tj. weryfikacja parametrów procesu i wyrobu gotowego;

  • Zarządzanie recepturami produktów;

  • Opracowywanie i weryfikację receptur produktowych oraz ich optymalizację w celu zwiększenia ich efektywności;

  • Przeprowadzanie testów oraz kontrola prac na liniach technologicznych;

  • Uczestnictwo w procesie selekcji, kwalifikacji i zatwierdzania surowców;

  • Zapewnienie zgodności produktów z wymaganiami prawa żywnościowego i standardami bezpieczeństwa oraz jakości żywności;

  • Uczestnictwo w efektywnym zarządzaniu kosztami związanymi z pracami optymalizacyjnymi;

  • Uczestnictwo w procesach inwestycyjnych związanych z rozwojem technologicznym zakładu produkcyjnego;

  • Podnoszenie świadomości jakościowej pracowników w zakresie m.in. parametrów procesu, wyrobu gotowego, specyfikacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku technologia żywności lub technologia spożywcza;

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze produkcji żywności lub technologii żywności;

  • Praktyczna znajomość technologii żywności oraz procesów dotyczących opracowywania nowych produktów;

  • Samodzielność w działaniu oraz kreatywność;

  • Umiejętność działania pod presją czasu;

  • Umiejętności organizacyjne oraz pracy zespołowej;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

  • udział w zyskach Grupy Hochland

  • program nagradzania i doceniania pracowników

  • platforma kafeteryjna Sodexo

  • dofinansowanie posiłku w pracy

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, serów twarogowych, serów dojrzewający.

W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu (k/Poznania), gdzie mieści się centrala firmy oraz w Węgrowie (k/Siedlec).

Przewiń do profilu firmy