Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

PHARMILL - PAULINA PLENKIEWICZ I WOJCIECH FLORYSIAK SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór technologiczny nad optymalizacją receptur i procesów produkcyjnych

  • bieżące czuwanie nad jakością produkowanych wyrobów i koordynowanie eliminacji nieprawidłowości

  • modyfikacje i usprawnienia istniejących receptur i technologii

  • współpraca ze specjalistą ds. nowych produktów w zakresie opracowywania receptur i składu nowych produktów (mieszanki i dodatki do żywności dla zwierząt hodowlanych)

  • prowadzenie podstawowych analiz chemicznych

  • kontrola jakości surowców oraz wyrobów

  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej dla wdrażanych produktów

  • tworzenie dokumentacji wyrobów

  • ścisła współpracę z innymi działami w przygotowywaniu i realizacji produkcji

  • analiza reklamacji

  • wyjazdy służbowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (chemia, analityka chemiczna, biotechnologia, biochemia lub pokrewne) – warunek konieczny

  • doświadczenie w branży żywienia zwierząt, spożywczej lub kosmetycznej

  • kreatywność, samodzielność i dokładność

  • swoboda w posługiwaniu się programami Word i Excel

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2

  • umiejętność pracy w zespole, a jednocześnie organizowania sobie pracy samemu

  • dodatkowe atuty to: znajomość prawa paszowego i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • ubezpieczenie medyczne PZU ZDROWIE

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

PHARMILL - PAULINA PLENKIEWICZ I WOJCIECH FLORYSIAK SPÓŁKA JAWNA

Pharmill to firma, która produkuje skuteczne mieszanki i preparaty wspomagające zdrowy rozwój zwierząt. Naszym celem jest maksymalizacja korzyści hodowców, z zachowaniem dobrostanu zwierząt, przy zastosowaniu składników naturalnego pochodzenia: ziół i olejków eterycznych, minerałów, witamin oraz substancji organicznych, których skuteczne działanie jest potwierdzone naukowo.

Przewiń do profilu firmy