Oferta pracy

Technolog

Poplawska Group Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Poplawska Group Sp. z o.o. sp.k.

Wrocław

Wrocław

TECHNOLOG

KLUCZOWE ZADANIA:

  • samodzielne generowanie pomysłów na nowe produkty, aktywne poszukiwanie inspiracji,
  • opracowywanie receptur i parametrów technicznych oraz technologicznych koniecznych do wprowadzenia nowego wyrobu gotowego na rynek, dobór substancji bazowych i aktywnych,
  • przygotowanie dokumentacji i kalkulacji kosztowej potrzebnej do opracowania kosmetyku,
  • modyfikacja i udoskonalanie istniejących mas kosmetycznych,
  • współpraca z jednostkami badawczymi.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe (technologia chemiczna, chemia, biotechnologia, kosmetologia pokrewne),
  • min. 2-3 lata doświadczenia przy opracowywaniu receptur kosmetycznych,
  • wiedza specjalistyczna z zakresu wytwarzania kosmetyków,
  • bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych oraz umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych,
  • pasja w tworzeniu nowych produktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • umiejętność podejmowania decyzji.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia,
  • profesjonalne środowisko pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet dodatkowych świadczeń: ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy