Oferta pracy

Technolog

COLLINS AEROSPACEO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie dokumentacji technologicznej w zakresie montażu, testów oraz remontu

  • Analizowanie i usprawnianie procesów technologicznych

  • Wspieranie wydziału produkcyjnego

  • Szkolenie operatorów

  • Modernizowanie i usprawnianie stanowisk testowych

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku: Mechanika i budowa maszyn, Inżynieria lotnicza lub pokrewne

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku technologa lub konstruktora

  • Wiedza poparta praktycznym doświadczeniem z zakresu hydrauliki przemysłowej

  • Praktyczna znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • znajomość systemów CAD/CAM – preferowany NX

  • Podstawy znajomości procesów wytwarzania części w przemyśle lotniczym

  • Inicjatywa oraz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności współpracy i komunikacji

  • Dynamizm w działaniu, silne ukierunkowanie na realizację zadań

  • Mile widziana wiedza z zakresu dyrektywy maszynowej oraz podstaw zarządzania projektami

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę multisport

  • Prywatny Program Emerytalny

  • Scholar Program

  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’