Oferta pracy

Technolog

BMETERS POLSKA SP.Z O.O.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa BMETERS od wielu lat obecna jest nie tylko na polskim i włoskim rynku, ale także na wielu innych rynkach zagranicznych. Kilkanaście lat wytrwałej pracy nad nowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego, zostały docenione przez Klientów. Obecnie nasza firma jest jedną z największych międzynarodowych grup o zasięgu globalnym, produkujących urządzenia z zakresu opomiarowania wody i ciepła.

Aktualnie poszukujemy:
Technolog

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i planowanie prac przy wzdrożeniu nowych produktów
  • Przeprowadzanie testów produktów
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją produktową i dokumentacją produkcji (przygotowanie instrukcji, kart technologicznych produktów itp.)
  • Identyfikowanie źródeł problemów jakościowych i pomoc we wdrażaniu działań naprawczych
  • Wsparcie techniczne dla działu produkcji i serwisu
  • Monitorowanie rynku opomiarowania mediów i smart meteringu (woda, ciepło, gaz, energia)

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Biegła obsługa komputera (CAD, MS Office)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolności techniczne, kreatywność i umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i przywiązanie wagi do szczegółów
  • Doświadczenie w branży opomiarowania mediów mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (szkolenia, kursy)
  • Możliwość skorzystania z pakietów benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy)
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach i tworzeniu innowacyjnych produktów i usług
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy