Logo Pracuj.pl

Technolog Wtrysku i Wytłaczania z zadaniami Technologa Pakowni i Montażu w firmie produkującej jednorazowy sprzęt medyczny

MARGOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie procesów produkcji, analiza wskaźników efektywności produkcji, analizy poreklamacyjne i inicjowanie działań optymalizacyjnych, rozwojowych, oszczędnościowych

  • Ustawianie, kalibracja i nadzór nad maszynami wtryskowymi

  • Monitorowanie procesu wtrysku i wytłaczania, dostosowywanie parametrów i dbanie o jakość produkcji

  • Rozwijanie kompetencji załogi produkcyjnej; tworzenie i wdrażanie instrukcji i standardów

  • Nadzór nad procesem montażu i pakowania wyrobów medycznych zgodnie z wytycznymi obowiązujących norm

  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia doskonałej jakości produktów

  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność obsługi i programowania wtryskarek (w szczególności Arburg), manipulatorów i urządzeń peryferyjnych wykorzystywanych w przetwórstwie tworzyw metodą wtryskiwania

  • Doświadczenie na stanowisku Technologa Wtrysku i wytłaczania w produkcji medycznej lub pokrewnej

  • Znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych i doświadczenie w ustawianiu procesów produkcyjnych

  • Zrozumienie norm pakowania w kontekście wyrobów medycznych

  • Znajomość z zakresu Lean Manufacturing, PDCA, SMED, Kaizen, TWI, SPC, Six Sigma

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego konstrukcyjnego oraz modelu 3D

  • Gotowość do pracy zespołowej

  • Sumienność, precyzja oraz dbałość o szczegóły

  • Zrozumienie i przestrzeganie zasad BHP i norm branżowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w uznanej firmie branży medycznej

  • Możliwość pracy nad produktami wpływającymi na zdrowie i komfort pacjentów

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności

  • Szanse rozwoju zawodowego i uczestnictwa w branżowych szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Margomed to renomowany producent wysokiej jakości jednorazowego sprzętu medycznego. W związku z rozszerzającą się działalnością, poszukujemy osoby na stanowisko Technologa Wtrysku i Wytłaczania , który będzie przede wszystkim odpowiedzialny za proces wytwarzania komponentów do naszych produktów, ale także będzie odpowiadał, od strony technologicznej za kolejne etapy produkcji, czyli montaż i pakowanie.

Przewiń do profilu firmy