Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Wyrobów z Tworzyw Sztucznych

POLMO ŁOMIANKI S.A.O firmie

  • Warszawska 31
    Łomianki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

POLMO ŁOMIANKI S.A.

Warszawska 31

Łomianki

POLMO ŁOMIANKI S.A. jest długoletnim dostawcą części i podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego. Dzięki doświadczeniu w produkcji technologią proszków spiekanych metali i wtrysku tworzyw sztucznych spełnia wysokie wymagania stawiane przez światowe koncerny motoryzacyjne.

Opis stanowiska:

  • Do zakresu obowiązków będzie należało opracowywanie procesów technologicznych i tworzenie dokumentacji okołoprodukcyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność w działaniu, zdolność do prowadzenia analiz, twórcze podejście do pracy
  • Dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • Rozwój osobisty poprzez bezpłatne szkolenia
  • Program BENEFIT (multisport)
  • Fundusz socjalny
  • Umowę o pracę na pełny etat

Ogłoszenie archiwalne