Ta oferta pracy jest nieaktualna od 240 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Wytwórni Pasz

  • Biskupice Ołoboczne (pow. ostrowski), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 29.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Farmer Sp. z o.o. to polska wytwórnia pasz i koncentratów. Naszym podstawowym założeniem jest dostarczenie hodowcom oraz miłośnikom zwierząt, pełnowartościowych pasz, które stanowią zbilansowany mieszanki bogate we wszystkie składniki odżywcze, jakie zwierzęta potrzebują do szybkiego i zdrowego rozwoju.

    W związku z rozwojem Firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Biskupice Ołoboczne (pow. ostrowski)

    Zakres obowiązków:

    • optymalizacja kosztów produkcji i produktów:
    • tworzenie i realizacja receptur
    • ustalanie programu żywnościowego (analizy zewnętrzne, wewnętrzne surowców masowych, kontrola)
    • wdrażanie nowych produktów pod potrzeby rynku

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego kierunkowego (zootechnika, technologia żywienia, rolnictwo)
    • wiedzy z zakresu żywienia zwierząt
    • znajomości zagadnień prawa paszowego i żywnościowego
    • znajomości zagadnień ze standardów obowiązujących przy produkcji pasz
    • umiejętności pracy zespołowej
    • zaangażowania w wykonywaną pracę
    • chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
    • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • umiejętności obsługi komputera ( pakiet MS Office)
    • prawo jazdy kat. B

    Kandydatom oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
    • kompleksowy program szkoleniowy rozwijający niezbędną wiedzę i umiejętności
    • atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania
    • nowoczesne wyposażenie stanowiska pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.