Oferta pracy

Technolog - Zakład Poszyć

REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o.O firmie

REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o.

Techników 31A

Jelcz-Laskowice

Firma Rekord Hale Namiotowe Sp. zo.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
Obowiązki:
  • Pomoc w doborze materiałów produkcyjnych
  • Tworzenie kart technologicznych
  • Tworzenie kart parametrów maszyn
  • Prowadzenie bazy danych kart materiałowych
  • Kosztorysowanie

Wymagania:

  • Znajomość z zakresu materiałów - tkanin technicznych
  • Znajomość procesu zgrzewania tworzyw sztucznych
  • Znajomość procesu szycia
  • obsługa komputera pakiet Office
  • Znajomość j.angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programu SOLID WORKS będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • szkolenie z obsługi maszyn
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji
  • praca w Jelczu- Laskowicach
  • możliwość podniesienia kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:
- CV ze zdjęciem w języku polskim
- listu motywacyjnego

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Klikając przycisk „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych (w tym w szczególności w CV), których zakres wykracza poza katalog danych wskazanych w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, w tym w szczególności danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, przez firmę REKORD Hale Namiotowe sp. z o.o. z/s we Wrocławiu w celu wykorzystania ich do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które aplikujesz.
Podanie danych wykraczających poza katalog danych niezbędnych do prowadzenia rekrutacji jest całkowicie dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji, a ich niepodanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę REKORD Hale Namiotowe sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przez okres 24 miesięcy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy