Oferta pracy

Technolog Zakładu Produkcyjnego

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.O firmie

  • Wysoka (pow. suski)

    Wysoka (pow. suski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji technicznej oraz opracowywanie receptur i instrukcji wytwarzania kosmetyków, wyrobów medycznych, chemii gospodarczej,

  • Prowadzenie bieżącego nadzoru i kontroli przebiegu procesu technologicznego,

  • Wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji procesów wytwarzania,

  • Prowadzenie i nadzór nad gospodarką magazynową surowców oraz nastawów,

  • Przeprowadzanie niezbędnych badań formulacji,

  • Wdrażanie nowych produktów i technologii do produkcji, nadzór nad pierwszymi uruchomieniami,

  • Bezpośrednia współpraca z zespołem projektowym, działem kontroli jakości i produkcją,

  • Opracowywanie kompleksowej dokumentacji technologicznej zgodnie z systemami obowiązującymi w firmie,

  • Przygotowywanie, nadzór i aktualizacja dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi i wytycznymi UE,

  • Analiza rynku pod względem konkurencyjności surowców,

  • Wykonywanie prób laboratoryjnych,

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,

  • Ocena jakości wyrobów,

  • Sprawdzanie materiałów informacyjnych wyrobów oraz informacji dla klientów (etykiety, kartoniki, opisy, aktualizacje itp.),

  • Kontakt z dostawcami surowców i klientami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w dziedzinie technologii chemicznej, biotechnologii, chemii,

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji oraz przy tworzeniu receptur wyrobów kosmetycznych/medycznych,

  • Szeroka wiedza na temat procesów technologicznych, recepturowania, surowców oraz trendów rynkowych,

  • Praktyczna znajomość metod i technik kontroli jakości produktów oraz produkcji,

  • Znajomość technik laboratoryjnych,

  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • Znajomość aktualnych aktów prawnych, niezbędnych do wdrożenia produktu kosmetycznego na rynek,

  • Otwartość na nowe rozwiązania i kreatywność,

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • Samodzielność, rzetelność i precyzja w działaniu,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Umiejętność efektywnego i samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie,

  • Orzeczenie dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Program Farmona Przyjazna Rodzinie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta Multisport

  • Szkolenia oraz kurs językowy

  • Wyjazdy / wyjścia integracyjne

  • Zniżki w Hotelu, SPA i Restauracji

  • Bezpłatny parking

  • i wiele więcej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Firma kosmetyczna działa na rynku polskim i sprzedaje produkty już w ponad 60 krajach na świecie, stawiając na rozwój poprzez odważne, nowoczesne i niesztampowe rozwiązania estetyczne. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych działań są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki i wiele innych.

Więcej informacji na: https://farmona.pl/

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Wysoka zlokalizowana koło Jordanowa (70 km od Krakowa)