Oferta pracy

Technolog

Relpol S.A.O firmie

Relpol S.A.

11 Listopada 37

Żary

Relpol S.A. to znany europejski producent, działający w branży elektrotechnicznej od 1958 roku.

Produkty Relpol S.A. stosowane są w obszarach: automatyki przemysłowej i energetycznej, energoelektroniki, elektroniki przemysłowej i użytkowej, telekomunikacji, AGD i innych.

Nasze mocne strony to doświadczenie, jakość, stali i zadowoleni klienci na całym świecie.

Do swojego zakładu zlokalizowanego w Żarach w woj. lubuskim
poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:
Technolog

Główne zadania na stanowisku:

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów technologicznych w przydzielonym obszarze produkcji
  • terminowe opracowywanie dokumentacji technologicznej nowych wyrobów
  • doskonalenie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • realizowanie zaplanowanych działań korygujących
  • prowadzenie dokumentacji technologicznej, dbanie o jej aktualność, zgodność z wymaganiami ISO 9001 oraz przyjętymi w spółce zasadami tworzenia i nanoszenia zmian w dokumentacji
  • rozwijanie i wdrażanie nowych technologii, nadzór nad uruchamianiem urządzeń
  • nadzór nad wykonawstwem serii prototypowych, informacyjnych, wzorów do badań, wykonań specjalnych
  • sprawowanie nadzoru technicznego na wydziałach /obserwacja zdolności jakościowych maszyn i urządzeń, wykorzystanie czasu pracy maszyn produkcyjnych/
  • prowadzenie działań zmierzających do optymalizacji procesu produkcji
  • przestrzegania obowiązujących w dziale procedur, norm, instrukcji, obiegu dokumentów i procesów
  • uczestnictwo w kontaktach z dostawcami w sprawach technicznych
  • projektowanie przyrządów i środków kontroli
  • opracowywanie raportów z przeprowadzanych prób technologicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne mechanik, elektryk, elektronik, przetwórstwo tworzyw sztucznych
  • wiedza z zakresu technologii produkcji i optymalizacji procesów
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość systemów MRP
  • znajomość technik poprawy jakości produkcji i podnoszenia produktywności
  • umiejętność planowania procesu technologicznego
  • stosowanie nowoczesnych narzędzi do projektowania
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rynkowo firmie, liderze na rynku w swojej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów
aplikacyjnych za pomocą przycisku aplikowania,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy