Ta oferta pracy jest nieaktualna od 473 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Zbąszynek, lubuskie
  • Specjalista
  • 01.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IKEA Industry Zbąszynek
    poszukuje pracownika na stanowisko:
    TECHNOLOG

    Miejsce pracy - Zbąszynek

    Opis stanowiska
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, tworzenie i aktualizację dokumentacji technologicznej, ustalanie norm materiałowych i wydajnościowych, dobór i ocenę materiałów do produkcji oraz nadzór nad przestrzeganiem wymagań jakościowych i środowiskowych.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w obszarze technologii drewna),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
    • znajomość rysunku technicznego,
    • dobra znajomość programu Excel,
    • zmysł techniczny,
    • dokładność
    • mile widziana znajomość programu AutoCAD lub SolidWorks

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w międzynarodowej firmie,
    • szansę ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego,
    • miłą i przyjazną atmosferę pracy,
    • stabilne zatrudnienie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
    • prywatną opiekę medyczną
    • plan emerytalny

    Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.883)”