Oferta pracy

Technolog

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór oraz wdrażanie nowych technologii i surowców zgodnie z potrzebami produkcyjnymi

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych i optymalizowanie procesów produkcyjnych

  • Doskonalenie procesów produkcyjnych w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności

  • Prowadzenie szkoleń technologicznych dla klientów

  • Ocena poprawności procesów technologicznych

  • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie zawodowe w dziale technologicznym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pakiet benefitów