Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog zmianowy - Dział Wtryskarni

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.

1d

Radomierz (pow. jeleniogórski)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem produkcyjnym oraz odpowiedzialność za procesy produkcyjne przetwórstwa tworzyw sztucznych,

  • analiza ilości, jakości produktów oraz odpadu,

  • gospodarowanie surowcami,

  • wdrażanie i realizacja działań z zakresu KVP, SMED, 5S,

  • utrzymywanie zaplanowanych cyklów produkcyjnych dla maszyn oraz ich stałe ulepszanie,

  • kontrolowanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej,

  • proponowanie zmian w metodach i procesach produkcyjnych w celu ich doskonalenia, wdrażanie działań racjonalizatorskich,

  • utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych z wykorzystaniem i we współpracy z działem utrzymania ruchu i narzędziowni lub w razie potrzeby zewnętrznymi firmami serwisowymi,

  • uczestnictwo w odbiorach nowych form wtryskowych, nadzorowanie zmian konstrukcyjnych i ich walidację,

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze wtryskarek oraz wiedzy z zakresu tworzyw sztucznych,

  • biegła znajomość rysunku technicznego,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok,

  • gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym,

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • iekawą, twórczą pracę w dynamicznie rozwijającym się i ukierunkowanym na nowe technologie przedsiębiorstwie produkcyjnym,

  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, świadczenia z ZFŚS, dofinansowanie do żłobków / przedszkoli, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe),

  • nowoczesne narzędzia pracy, możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kariery zawodowej w zespole specjalistów,

  • przyjazną atmosferę, nowoczesne narzędzie do komunikacji wewnętrznej (aplikacja na smartfona).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w 10 krajach na 4 kontynentach.

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Radomierzu k. Jeleniej Góry to jeden z zakładów produkcyjnych grupy, zatrudniający ponad 1450 pracowników.

Przewiń do profilu firmy