Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog zmianowy przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Szamotuły, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STER jest czołowym w Europie producentem siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach, tramwajach i pociągach. Naszymi partnerami handlowymi są m. in.: Solaris, Volvo, MAN, Scania, IVECO, PESA.

    Oryginalne i opatentowane rozwiązania konstrukcyjne, dbałość o najwyższą jakość technologii produkcji, stosowanie nowatorskich rozwiązań z zakresu ergonomii i technologii pozwoliło na zdobycie rynków Europy, Azji, Ameryki Północnej i Australii.

    W związku z nieustannym rozwojem szukamy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szamotuły
    Nr ref.Tech-Sw/07/2018
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek chemiczny lub pokrewny);
    • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa/konstruktora/inżyniera procesu;
    • praktyczna znajomość maszyn CNC- wtryskarki;
    • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
    • mile widziana praktyczna znajomość programu SAP/R3 w zakresie modułu PP.

    Obowiązki:

    • tworzenie kart technologicznych procesów wtrysku, ich aktualizacja i bieżąca weryfikacja;
    • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów wtrysku;
    • tworzenie specyfikacji materiałowych w SAP R/3 na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej;
    • bieżące usprawnienia na dziale wtryskowni związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
    • współpraca z jednostkami badawczo-rozwojowymi i instytucjami naukowymi;
    • uczestnictwo w projektach badawczych branży automotive;
    • możliwość skorzystania z karty sportowej i ubezpieczenia grupowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

    lub klauzuli obejmującej także przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnie prowadzonego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".