Oferta pracy

Technolog

Politan Sp. z o.o. S.K.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Politan Sp. z o.o. S.K.A.

Rzeźnicza 18

Żywiec

Politan to polski producent, który dostarcza kompleksowych rozwiązań dla gospodarstw domowych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora FMCG, będącą liderem w swojej branży. Więcej informacji na www.politan.pl. Obecnie, w związku z dalszym rozwojem struktur, poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko:

Technolog

Zadania na stanowisku:

  • opracowywanie receptur, norm technicznych zużycia, PTKW, instrukcji technologicznych przebiegu produkcji, kart charakterystyki, i innej dokumentacji technologicznej;
  • prowadzenie rejestrów obowiązującej dokumentacji technologicznej;
  • przeprowadzanie szkoleń pracowników produkcyjnych i magazynowych;
  • opracowywanie dokumentacji w zakresie wprowadzania nowych wyrobów do produkcji;
  • modyfikowanie istniejących receptur o odpowiedniki i procesy technologiczne;
  • zatwierdzanie nowych surowców i opakowań;
  • pozyskiwanie niezbędnej dokumentacji technicznej i technologicznej surowców i opakowań;
  • udzielanie opinii w zakresie reklamacji jakościowych wewnętrznych i zewnętrznych;
  • opracowywanie informacji niezbędnych do umieszczenia na etykietach i opakowaniach zbiorczych;
  • prowadzenie dokumentacji systemowej oraz innej obowiązującej;
  • odbiór jakościowy surowców i opakowań oraz zwalnianie wyprodukowanych półproduktów i wyrobów;

Oczekiwania względem kandydatów:

  • wiedza z zakresu chemii organicznej (analityka, tworzenie nowych mieszanin i roztworów);
  • znajomość przepisów prawa dotyczących chemii organicznej;
  • znajomość rozporządzeń dotyczących kwalifikacji, oznakowania i pakowania substancji i mieszanin chemicznych;
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe (studia z technologii chemicznej będą dodatkowym atutem);
  • prawo jazdy kat. B;
  • dobra znajomości programu MS Office;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego;

Korzyści ze współpracy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • benefity pozapłacowe (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie);
  • realizacja nowych wyzwań;
  • rozwój zawodowy oraz udział w kreowaniu innowacyjnych produktów;
  • partnerska atmosfera pracy w zespole profesjonalistów;
  • gwarantujemy pakiet szkoleń adaptacyjnych oraz niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W związku z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.)  informuję, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Politan Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Rybniku, ul. 3 Maja 30. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na wolne stanowisko pracy. Pana/Pani dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych za wyjątkiem wypadków obowiązkowego udzielenia informacji określonych w przepisach szczególnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podaje Pani/Pan swoje dane osobowe dobrowolnie.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy