Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog żywności ds. wdrożeń

Inwestel Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Ciekawa, docelowo samodzielna praca związana z tworzeniem i wykonywaniem produktów spożywczych na półtechnice naszej firmy. Nasza półtechnika to miejsce dające bardzo duże możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy. Powstają tu różnorodne produkty, zarówno tradycyjne jak i innowacyjne. Tworzymy wędliny, dania gotowe, przekąski, produkty wegańskie i wegetariańskie. Wszystkie weryfikowane są później przez rynek, a opinie oceniających są podstawą do dalszych prac.

Zatrudniony przez nas technolog, po pełnym wdrożeniu w pracę firmy obejmie samodzielne stanowisko, w ramach którego będzie przeprowadzać próby technologiczne: od planowania, przez przygotowanie surowców, do wykonania prób technologicznych oraz oceny produktów. Proces ten odbywa się w skali półtechnicznej, laboratoryjnej. Jest związany z tworzeniem produktów, wykonywaniem ich prototypów, prezentowaniem rozwiązań wewnątrz i na zewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności, najlepiej ze specjalizacją mięso.

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie mięsnym na stanowisku technologa lub innym stanowisku związanym z produkcją.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowania w pracę, chęci do nauki, rozwoju.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Bardzo ciekawą, rozwojową pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji.

  • Duże możliwości rozwoju i awansu do samodzielnego, odpowiedzialnego stanowiska.

  • Praca w siedzibie firmy w Warszawie.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności, doświadczenia i wyników pracy.

Inwestel to firma zajmująca się sprzedażą mieszanek przyprawowych i dodatków funkcjonalnych do przetwórstwa spożywczego, ze szczególnym uwzględnieniem wędlin. Od roku 1993 jesteśmy wyłącznym przedstawicielem niemieckiego producenta Van Hees GmbH na polskim rynku.

Stałą ofertę firmy Inwestel stanowi kilkaset na bieżąco dostępnych produktów. W ścisłej współpracy z klientami realizowane są projekty indywidualne. Powstają rozwiązania i produkty, które najlepiej zaspokajają potrzeby nabywcy. Wzajemna wymiana wiedzy, doświadczeń i potrzeb, pozwala z obustronną satysfakcją realizować wspólne cele.

W naszej firmie śledzimy trendy, interesujemy się innowacjami spożywczymi, jeździmy na targi, organizujemy konferencje i szkolenia dla klientów i pracowników. Tworzymy ciekawe produkty, poszukujemy niekonwencjonalnych rozwiązań. Więcej o nas na www.inwestel.pl

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty: CV