Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog żywności

JOYFOOD sp. z o.o.

Generała Jarosława Dąbrowskiego 207/225

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Praca w dziale R&D nad tworzeniem nowych receptur i modyfikowaniem obecnych

  • Opracowywanie i udoskonalanie technologii produkcji dań gotowych

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją działu R&D

  • Wybór surowców produkcyjnych w porozumieniu z działem Zakupów i działem Jakości

  • Współpraca z zespołem w zakresie analizy strat – ciągła optymalizacja i doskonalenie procesu produkcyjnego

  • Nadzór nad procesami wprowadzania nowego produktu na rynek

  • Przeprowadzanie analizy organoleptycznej zarówno surowców jak i produktów finalnych

  • Kontrola specyfikacji i etykiet produktowych zgodnie z prawem żywnościowym

  • Praca w systemie ENOVA

  • Przeprowadzanie podstawowych analiz fizykochemicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku w branży spożywczej

  • Wykształcenie kierunkowe – technologia żywności, biotechnologia, pokrewne

  • Znajomość systemów zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności

  • Kreatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu dietetyki

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Zamiłowanie do gotowania

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Pracę wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi

  • Możliwość długoterminowej współpracy

  • Wsparcie zespołu i kadry zarządzającej

Joyfood Sp. z o.o. – nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się kreacją, produkcją i dystrybucją produktów funkcjonalnych i prozdrowotnych. Wierzymy, że nasza siła wynika z potencjału naszych Pracowników, dlatego jeśli jesteś zmotywowany i wyznajesz zasadę, że pracą zbudujemy wspólny sukces być może szukamy właśnie Ciebie do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy