Logo Pracuj.pl

Technolog żywności – (suplementy i odżywki)

7FIT S.A.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad produkcją aktualnych i nowych produktów – odżywki i suplementy diety
  • Opracowywanie formulacji produktów
  • Tworzenie kombinacji wariantów smakowych
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji technologicznej
  • Modyfikacja technologii w celu poprawy jakości produktów
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy (m.in. jakością, produkcją, marketingiem, sprzedażą, technicznym)
  • Przeprowadzanie kalkulacji i analiz w obszarze produkcji i procesów technologicznych
  • Inicjowanie wdrażania działań oszczędnościowych w zakresie produkcji, wykorzystania surowców i materiałów.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej z branży spożywczej)
  • Wykształcenie wyższe (technologia żywności, kontrola jakości, towaroznawstwo)
  • Mile widziana znajomość najnowszych technologii produkcji suplementów diety i odżywek
  • Ogólna znajomość przepisów dotyczących wdrażania do produkcji nowych wyrobów spożywczych
  • Znajomość norm i systemów zarządzania jakością (IFS / BRC, ISO).
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia, dostosowaną do preferencji Kandydata
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samodzielnej realizacji ambitnych przedsięwzięć;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Możliwość home office.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Firma 7FIT S.A. – właściciel marki 7Nutrition - jest dynamicznie rozwijającym się producentem odżywek i akcesoriów dla sportowców.

Mamy młody, dynamiczny zespół ludzi, którzy przy udziale jednych z najlepszych na świecie kulturystów tworzą niszowe produkty dla pasjonatów sportów siłowych i kulturystyki.

Technolog żywności – (suplementy i odżywki), małopolskie