Oferta pracy

Telefoniczna obsługa klienta z j. obcym

FOREIGN PERSONNEL SERVICE Sp. z o.o.

  • Łódź, Rawa Mazowiecka, Gorzkowice (pow. piotrkowski)

  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny kontakt z klientami (połączenia przychodzące/e-mail/chat).

  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii zapytań oraz rozwiązywania problemów z zakupioną usługą/produktem.

  • Prowadzenie rozmów zgodnie z polityką firmy.

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy po przez wspierającą i aktywna postawę na infolinii oraz aktywne słuchanie.

  • Praca zdalna z Polski lub możliwość relokacji do Aten w Grecji.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego, włoskiego, holenderskiego, francuskiego, norweskiego, angielskiego, chińskiego, czeskiego lub francuskiego w stopniu bardzo dobrym.

  • Możliwość relokacji do Grecji.

  • Umiejętność przeprowadzenia klientów przez złożone procedury (od początku do końca).

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Sprawna obsługa komputera.

  • Wielozadaniowość oraz elastyczność w codziennym działaniu.

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub w call center.

To oferujemy

Chcesz odmienić swoje życie? Chcesz doświadczyć pracy w środowisku wielokulturowym? A dodatkowo w ramach pracy zapewniamy możliwość przeprowadzki do pięknych Aten w Grecji? Pomożemy Ci w tym! Jeśli tylko znasz płynnie język obcy zapraszamy do nas. Zapewniamy partnerską współpracę na podstawie umowy o pracę, relokację do Aten, wsparcie w organizacji życia w nowym miejscu oraz zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach. Odmień swoja codzienność dołączając do nas!

O nas

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje pracowników liniowych, specjalistów średniego szczebla oraz kadrę managerską. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także logistycznej i wielu innych. Cieszymy się zaufaniem Klientów dzięki sprawnej obsłudze i nowatorskiemu podejściu do rekrutacji pracowników.

Obecnie współpracujemy z Klientem o zasięgu ogólnoświatowym, który specjalizuje się w obsłudze klienta oraz wsparciu technicznym dla największych firm z branży telekomunikacyjnej, bankowej, IT oraz mediów społecznościowych.