Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczna rejestratorka medyczna - Pracownik rejestracji

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - OchotaO firmie

  • Szczęśliwicka 36
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Ochota

Szczęśliwicka 36

Warszawa

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Ochota skupia w swoich strukturach 9 jednostek organizacyjnych, posiada ponad 40 poradni specjalistycznych i pracowni diagnostycznych. Obejmujemy opieką zdrowotną ponad 60 tys. pacjentów, głównie zamieszkujących dzielnice Ochoty, Ursusa oraz gminę Raszyn.

W związku z ciągłym rozwojem Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • rejestracja usług medycznych (internetowa, telefoniczna, bezpośrednia);
  • informowanie o usługach - nie jest to sprzedaż usług medycznych;
  • przygotowywanie dokumentacji pacjentów;
  • obsługa systemów informatycznych - wprowadzanie danych;
  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz placówki.

Wymagania:

  • wykształcenie - minimum  średnie;
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy;
  • umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych;
  • zaangażowanie;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • elastyczny grafik pracy;
  • dzień pracy to tylko 7 godzin 35 minut;
  • praca od poniedziałku do piątku;
  • pakiet socjalny (dofinansowanie karty multisport, wczasy pod gruszą, kilkudniowy wyjazd integracyjny).

Ogłoszenie archiwalne