Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny doradca ds. sprzedaży B2B

MERXU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 1004 300 brutto / mies.
  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie Klientów biznesowych zainteresowanych sprzedażą oraz zakupem produktów za pośrednictwem platformy MerXu.com

  • telefoniczna i mailowa obsługa sprzedażowa klientów B2B,

  • realizacja planów sprzedaży,

  • terminowość wykonania działań operacyjnych dotyczących projektów sprzedażowych,

Nasze wymagania

  • znajomość branży BHP lub HVAC lub budowlanej- warunek konieczny

  • minimum roczne doświadczenie w pracy z Klientem biznesowym (telefonicznie)

  • znajomość specyfiki pracy lub doświadczenie w obszarze customer service lub call center

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (komunikacja w firmie po angielsku, obsługa klientów polskojęzycznych)

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dobra obsługa komputera w zakresie MS Office,

  • nastawienie na realizację celów,

To oferujemy

  • uczestnictwo w projekcie o zasięgu europejskim,

  • nowoczesne biuro w samym centrum Poznania (dla pracowników z Poznania),

  • możliwość stałej pracy zdalnej,

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,

  • system premiowy (miesięczny) wypłacany od 70% realizacji celów, bez górnej granicy,

  • pracę od 8 do 16

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • możliwość przyprowadzenia psa do biura

MERXU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, stworzoną przez ludzi z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży e-commerce. Dołącz do nas 😊

Przewiń do profilu firmy