Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny doradca ds. sprzedaży B2B

MERXU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 300 brutto / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z kategorii przemysłowych, budowalnych i BHP lub pokrewnych,

  • telefoniczna i mailowa obsługa nowych i stałych klientów,

  • realizacja miesięcznych planów sprzedaży,

  • terminowość wykonania zadań,

  • raportowanie wyników w systemie CRM (HubSpot)

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy z klientem biznesowym,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dobra obsługa komputera w zakresie MS Office,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • nastawienie na realizację celów,

  • doświadczenie w obszarze e-commerce będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • uczestnictwo w projekcie o zasięgu europejskim,

  • wygodne biuro w Poznaniu i możliwość pracy z domu w trybie stałym,

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,

  • premię miesięczną związaną z wynikami Twojej pracy (bez górnej granicy),

  • pracę od 8 do 16,

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość przyprowadzenia psa do biura

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B, stworzona przez ludzi z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży e-commerce. Dołącz do nas 😊

Przewiń do profilu firmy