Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny Doradca ds. Wsparcia Sprzedaży

SYNERGIO S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca na jakościowych bazach własnych firmy

  • Ścisła współpraca z doświadczonymi handlowcami tak, by Klienci szybko i sprawnie dostali ofertę, na której im zależy

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta indywidualnego i biznesowego

  • Umawianie spotkań z potencjalnymi Klientami przez telefon

  • Sukcesywne podnoszenie poziomu wiedzy merytorycznej z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań związanych z odnawialnymi źródłami energii

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telesprzedaży lub telefonicznej obsłudze Klienta

  • Swoboda w komunikacji, umiejętności aktywnego słuchania

  • Otwartość na potrzeby Klientów i chęć ich zaspokajania

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office

To oferujemy

  • Solidna podstawę i prowizja, która nie ma górnego limitu

  • Praca z domu lub komfortowego biura na warszawskim Mokotowie

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Szkolenia i coachingi podnoszące Twoje kompetencje

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w branży z przyszłością i rozwijania się razem z firmą

  • Możliwość kreowania własnej techniki pracy z Klientami i wdrażania swoich pomysłów

O nas

Synergio S.A. to:

• Rzetelna firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku energetycznym

• Własne ekipy montażowe i profesjonalne wsparcie serwisowe

• Wysokie ubezpieczenie OC dające bezpieczeństwo naszym klientom

• Gwarancja najwyższej jakości komponentów

• Całościowa opieka nad klientami podczas procesu instalacyjnego i posprzedażowego

• Rzeczywista odpowiedzialność ekologiczna - prawie 200 000 drzew zasadzonych tylko w 2020 roku

Synergio S.A. to także ludzie. Przez lata zbudowaliśmy profesjonalny zespół ekspertów, doradców i specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy, wykształceniu, doświadczeniu oraz niezbędnym uprawnieniom pozostają do pełnej dyspozycji naszych klientów.

Dołącz do nas.