Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny Doradca Edukacyjny

EduGO P.S.A.

3 3004 900 brutto / mies.
  • Łódź, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Pabianice, Bełchatów, Zgierz, Radomsko, Skierniewice, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Ozorków, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łask, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Wieruszów, Brzeziny, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno, Sulejów, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Warta, Złoczew, Biała Rawska, Uniejów, Kamieńsk, Lututów (pow. wieruszowski), Wolbórz, Andrespol (pow. łódzki wschodni), Rąbień (pow. zgierski), Andrzejów (pow. bełchatowski), Srock (pow. piotrkowski), Ksawerów (pow. łódzki wschodni), Grodzisko (pow. łódzki wschodni), Głuchów (pow. kutnowski), Starowa Góra (pow. łódzki wschodni), Wiśniowa Góra (pow. łódzki wschodni), Justynów (pow. piotrkowski), Wola Rakowa (pow. łódzki wschodni), Romanów (pow. sieradzki), Modlica (pow. łódzki wschodni), Rydzynki (pow. łódzki wschodni), Porszewice (pow. pabianicki), Krzywiec (pow. zgierski)

  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa połączeń wychodzących

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • promocja usług prowadzonych przez firmę

  • prowadzenie rozmów na najwyższym poziomie z punktu widzenia jakości obsługi

  • dbanie o długofalowe relacje z klientem

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność

  • zaangażowanie

  • nastawienie na realizajcę celów

  • komunikatywność

  • doświadczenie w pracy w call center będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • atrakcyjny system prowizyjny, uzależniony od osiąganych wyników

  • wsparcie merytoryczne i techniczne

  • bogate szkolenia zarówno wstępne, jak i uzupełniające

  • pracę w centrum miasta

  • miłą, życzliwą atmosferę

O nas

EduGO to nowoczesna szkoła oferująca kursy online dla dzieci i młodzieży. Wierzymy, że edukacja może być fascynująca i inspirująca!