Logo Pracuj.pl

Telefoniczny Doradca Klienta B2B

WeNet sp. z. o.o.O firmie

  • Wieliczka
    Wieliczka, małopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż przez telefon rozwiązań z zakresu marketingu internetowego oferowanych przez WeNet m.in.: lokalny marketing internetowy, strony www i sklepy internetowe, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych.
  • Rozpoznawanie i określanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, opieka nad portfelem własnych klientów.
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

Podział czasu pracy

15%

Szkolenia i spotkania

85%

Rozmowy z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.
  • Swoboda w prowadzeniu rozmów handlowych z klientami z sektora B2B.
  • Umiejętność analizy potrzeb klientów i oferowania rozwiązań do nich dopasowanych.
  • Praktyczna znajomość technik zamykania sprzedaży.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami.
  • Pozytywne nastawienie i determinacji w realizacji założonych celów.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży stron www, SEO oraz reklamy w Internecie będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie, dobre wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny i premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Programu Rozwoju Umiejętności Akademii Sprzedaży WeNet.
  • Pracę w doświadczonym zespole, w którym przyjazna atmosfera sprzyja realizacji celów.
  • Dostęp do topowych narzędzi analizy i planowania działań marketingowych w Internecie.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport i benefity pracownicze.
  • Pracę w stałych godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • program rozwoju umiejętności Akademia Sprzedaży

Dlaczego właśnie my?

  • Należymy do elitarnego grona firm z certyfikatem Premium Google Partner,
  • Jesteśmy oficjalnym partnerem PrestaShop w Polsce,
  • Otaczamy się kreatywnymi ludźmi, którzy nas inspirują do realizacji nowych wyzwań,
  • Zapewniamy Ci profesjonalne szkolenie wstępne i codzienne wsparcie specjalistów.
  • Zadbamy o Twój rozwój i karierę zawodową.

Doradca Internetowy

  • Pracuj z nami i poznaj świat usług i narzędzi marketingu internetowego. Zdobądź nowy zawód! Zostań Doradcą Internetowym!

WeNet jest największą w Polsce firmą działającą w branży marketingu internetowego. Jako właściciel wyszukiwarek firm pkt.pl i panoramafirm.pl oraz Partner Premium Google Ads, wspieramy polski biznes dostarczając skuteczne rozwiązania online. Pomagamy przedsiębiorcom wdrażać produkty i usługi, które zapewniają firmom lepszą widoczność w Internecie, pomagają zwiększyć sprzedaż oraz ułatwiają komunikację z klientami. Zaufało nam już 50 000 polskich przedsiębiorców. Zatrudniamy ponad 1000 specjalistów w całej Polsce. Zostań jednym z nich i zdobądź nowy zawód Doradcy Internetowego!

Telefoniczny Doradca Klienta B2B, Wieliczka