Telefoniczny Doradca Klienta B2B

WeNet sp. z. o.o.

  • Żukowo (pow. kartuski)

    Żukowo (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż przez telefon rozwiązań z zakresu marketingu internetowego oferowanych przez WeNet m.in.: lokalny marketing internetowy, strony www i sklepy internetowe, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych.

  • Rozpoznawanie i określanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań.

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, opieka nad portfelem własnych klientów.

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

Podział czasu pracy
15%

Szkolenia i spotkania

85%

Rozmowy z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.

  • Swoboda w prowadzeniu rozmów handlowych z klientami z sektora B2B.

  • Umiejętność analizy potrzeb klientów i oferowania rozwiązań do nich dopasowanych.

  • Praktyczna znajomość technik zamykania sprzedaży.

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami.

  • Pozytywne nastawienie i determinacji w realizacji założonych celów.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży stron www, SEO oraz reklamy w Internecie będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie, dobre wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny i premiowy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Programu Rozwoju Umiejętności Akademii Sprzedaży WeNet.

  • Pracę w doświadczonym zespole, w którym przyjazna atmosfera sprzyja realizacji celów.

  • Dostęp do topowych narzędzi analizy i planowania działań marketingowych w Internecie.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę Multisport i benefity pracownicze.

  • Pracę w stałych godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program rozwoju umiejętności Akademia Sprzedaży

Dlaczego właśnie my?

  • Należymy do elitarnego grona firm z certyfikatem Premium Google Partner,

  • Jesteśmy oficjalnym partnerem PrestaShop w Polsce,

  • Otaczamy się kreatywnymi ludźmi, którzy nas inspirują do realizacji nowych wyzwań,

  • Zapewniamy Ci profesjonalne szkolenie wstępne i codzienne wsparcie specjalistów.

  • Zadbamy o Twój rozwój i karierę zawodową.

Doradca Internetowy

  • Pracuj z nami i poznaj świat usług i narzędzi marketingu internetowego. Zdobądź nowy zawód! Zostań Doradcą Internetowym!

WeNet jest największą w Polsce firmą działającą w branży marketingu internetowego. Jako właściciel wyszukiwarek firm pkt.pl i panoramafirm.pl oraz Partner Premium Google Ads, wspieramy polski biznes dostarczając skuteczne rozwiązania online. Pomagamy przedsiębiorcom wdrażać produkty i usługi, które zapewniają firmom lepszą widoczność w Internecie, pomagają zwiększyć sprzedaż oraz ułatwiają komunikację z klientami. Zaufało nam już 50 000 polskich przedsiębiorców. Zatrudniamy ponad 1000 specjalistów w całej Polsce. Zostań jednym z nich i zdobądź nowy zawód Doradcy Internetowego!

Przewiń do profilu firmy