Oferta pracy

Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego

DATA SYSTEM GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAO firmie

6 000‐7 000 zł brutto / mies.

DATA SYSTEM GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Malta Office Park Budynek C

Poznań

Masz dosyć powtarzalnej pracy?
Kontakt z klientem to dla Ciebie coś więcej aniżeli odtwarzanie utartych schematów i regułek?

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Kim jesteśmy?
Firmą z branży telemetrycznej.
Brzmi dziwnie?
Może i tak.
Mówiąc prościej jesteśmy firmą, która od ponad 15 lat zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz montażem urządzeń monitorujących pojazdy tzw. GPSy.

A wracając do Ciebie.
Lubisz pracę z ludźmi? Wyzwania?
Stawiasz sobie cele, do osiągnięcia, których dążysz?
Jesteś osobą pozytywnie nastawioną do siebie i innych?
Masz doświadczenie w sprzedaży B2B?
Chcesz się rozwijać ?

Jeśli tak, to zapewne nie przypadek, że trafiłeś właśnie na nas, bo szukamy:

Twoje obowiązki:

  • telefoniczne pozyskiwanie Klientów, przedłużanie już zawartych umów oraz budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji
  • administracja bazą klientów
  • prezentowanie oferty i dbałość o wizerunek spółki

Oczekujemy:

  • doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego
  • ukierunkowania na realizację celów
  • umiejętności prowadzenia negocjacji
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym
  • przyjazne środowisko pracy
  • oferowanie innowacyjnego narzędzia, które wzbudza zainteresowanie u klientów
  • umowę o pracę

www.datasystem.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy